Sla je slag op de fiets in Westkapelle! Inwoners van Westkapelle stallen die dag vanaf 10.00 uur hun overtollige spullen uit op de oprit of in hun garage voor de verkoop. De route met alle adressen is verkrijgbaar bij het Polderhuis zodat je op de fiets deze rommelroute kunt rijden.
Activiteiten bij het Polderhuis en vliegershow
In de tuin van het Polderhuis is er tussen 11.00 en 17.00 uur ook van alles te beleven. Voor de kinderen zijn er diverse creatieve activiteiten en spelletjes te doen. Zo kunnen ze placemats kleuren maar ook vliegers beschilderen of schelpenlijstjes maken.
Op de ‘Creatief van eigen bodem-markt’ zijn unieke en handgemaakte spullen te koop. De dames van handwerkclub ‘de Mutsen’ verkopen zelfgemaakte producten zoals ovenwanten en tassen met Zeeuwse twist maar er zijn ook leuke kinderkleertjes te koop. Ook is er Walcherse klederdracht en boeregoed te koop. Als je zin in iets lekkers hebt, kun je een versgebakken wafel kopen.
De Zeeuwse Vlieger Vrienden vieren dit jaar hun 40-jarig jubileum vieren. Ter ere daarvan showen ze hun mooiste vliegers op de Zeedijk, een kleurrijk spektakel in de lucht!